TanOrganic Self Tan Mousse Medium Dark Bronze isepruunistuv vaht 120ml

39.90 

1 laos

Osta see toode ja teeni 39.9 punkti!

Tootekood: MOUSSE001 Kategooriad: , , ,
Osta veel 50.00  eest ja saa transport TASUTA!
Jätka ostlemist

TanOrganic Self Tan Mousse isepruunistav vaht.

Täiesti looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest uuenduslikult valmistatud TanOrganic Self Tan Mousse isepruunistavale vahule pole turul vastast. Selle kosmeetikatoote abil saate anda nahale tumedama tooni, seda samal ajal toites ja niisutades – kuiv ja laiguline nahk on nüüdsest minevik.

Seda kerget ja üliniisutavat vahtu on lihtne peale kanda ja see libiseb siidiselt üle naha. Erinevalt teistest saadaolevatest toodetest ei ole sellel kunstpäevituse lõhna ja see ei sisalda parabeene, alkoholi ega kuivatusaineid. Tootes on kasutatud looduslikke koostisosi ning toiduvärv aitab värvimisel järge pidada. Looduslikust headusest pakatav isepruunistav vaht on kohal.

– LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD: TanOrganic’s Self-Tan Mousse on MAAILMA ESIMENE ja ainus sertifitseeritud orgaaniline isepruunistav vaht, mis on valmistatud täielikult looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest.
– ÜLINIISUTAV: niisutab nahka ega põhjusta naha ketendamist, nagu see isepruunistavate vahtude puhul tihti juhtub. Niisutav ja pruunistav mõju kestab kuni 10 päeva.
– LOODUSLIK LÕHN: erinevalt enamikust isepruunistavatest vahtudest on TanOrganic’ Self-Tan Mousse valmistatud sünteetiliste koostisosadeta, neutraliseerides sellega lõhna. Seega on toode ilma ebameeldiva kunstpäevituse lõhnata.
– LIHTNE PEALE KANDA: lihtne pealekandmine neile, kes eelistavad tumedamat tooni. Tumedama tooni saamiseks tuleb lihtsalt lisada veel üks hele kiht.
– KUIVAB KIIRESTI: Jätab naha sametiselt siledaks ILMA isepruunistavatele vahtudele omaselt nahka kuivatamata.

Kasutamine. Pumbake vaht pealekandmiskindale ja kandke ringliigutustega nahale. Enne riietumist oodake mõni minut. Vältige vähemalt nelja tunni jooksul higistamist või märjaks saamist. Päevitus kujuneb välja 8 tunni jooksul või parimate tulemuste saamiseks kogu öö.

Bränd

Tüüp