Owow kodune keratiinihoolduse efekti saavutav juuksehooldustoodete komplekt

59.99  47.39 
-21%

6 laos

Osta see toode ja teeni 47.39 punkti!

Osta veel 50.00  eest ja saa transport TASUTA!
Jätka ostlemist

Uuenduslik ja kergesti kasutatav sprei, mis aitab juustel püsida pikka aega siidiste ja siledana.
See keratiinihooldusest edasi arendatud toode sisaldab Brasiilia botaanilisi bioaktiivseid aineid ja antioksüdante. Töötlemine aitab säilitada niiskustaset, mille tulemuseks on hämmastavalt läikivad juuksed. Tulemus kestab kuni kolm kuud.

Komplekti kuuluvad: siluv sprei 100ml, sulfaadivaba šampoon 100ml ja palsam 100ml
– Tulemused püsivad kuni 3 kuud.

– juuksed jäävad pärast igat kuivades sirgeks

– föönitamiseks kulub poole vähem aega

Kasutamine. Jaotage puhtad ja kuivad juuksed salkudesse ja piserdage hooldusvahendit üle kogu juuste, kuni need see on üleni märjad (tavaliselt tähendab see kogu pudeli sisu kasutamist). Kammige juuksed läbi ja jätke need lahti. Laske tootel mõjuda – õhukeste juuste puhul 40 minutit ja paksemate puhul 60 minutit. Loputage hoolikalt üksnes veega. Kuivatage juukseid fööniga, kuni need on täiesti kuivad. Hooldusvahendi mõju kinnistamiseks sirgendage juuksed sirgendajaga. Värvimata juuste jaoks reguleerige sirgendaja temperatuurile 220 °C ja värvitud juuste jaoks temperatuurile 190 °C. Siluge juukseid õhukeste salkude kaupa sirgendajaga vähemalt 6 korda, kuni juuksed on täiesti sirged. Wow-efekti säilitamiseks korrake töötlust kahe kuu möödudes.
Pärast töötlust: Ärge peske juukseid 48 tundi. Kasutage ainult sulfaadivabu juuksehooldusvahendeid. Mõju taastamiseks kuivatage juukseid pärast iga pesukorda fööniga.

Kaal 0.66 kg
Mõõtmed 5 × 20 × 20 cm
Bränd

Tüüp

, , ,