EBeauty | Tipptasemel ilutooted maailmategijatelt

Oleme suvepuhkusel! Tellimine selleks ajaks peatatud! Tule varsti tagasi! :)

Püsikliendiprogramm

Oh sa poiss! Me oleme seda kõik oodanud ja loodetavasti sina ka! Nüüd ja alati saavad kõik registreeritud kasutajad tavahinnaga toodetelt* -5% püsikliendisoodustust! Allahindlus arvutatakse kassas.

*Mis veelgi ägedam, aeg-ajalt on püsiklientidele kampaaniad, kus lisaks soodustoodetele või sooduskoodidele kehtib ka püsikliendisoodustus samaaegselt! Seega võimalusi säästmiseks meil jagub! Jälgi vastavat kampaaniainfot või kui miski jääb veidi segaseks, siis kindlasti võta meiega julgelt ühendust! Lubame, et ei hammusta.

Kas ainult -5% allahindlust veidi lahja ei tundu? Meie meelest küll. Lisaks püsikliendisoodustusele on sul võimalik koguda oma kontole nüüd ka boonuspunkte ja seda iga tellimusega. Boonuspunktisüsteem on lihtne. Iga tasutud euro eest saad ühe boonuspunkti, ehk siis 1 € = 1 punkt. Ühe tellimusega saad maksimaalselt kasutada 500 boonuspunkti, mis annab tervele ostule 5€ allahindlust, juhul kui sul on järjepidevust nii kaua oma punkte koguda. Võid neid loomulikult ka iga ostuga jooksvalt kasutada. Boonuspunkte saad rakendada ostukorvis.

Aga meil on sulle veel üks ÜLLATUS! Igale registreeritud kasutajale anname kingituseks 100 punkti, et kogumine ladusama alguse saaks. 100 punktiga saad oma ostult 1€ allahindlust! Nii et ruttu-ruttu kontot looma! Konto saad kiirelt endale teha ka Facebooki kasutajaga sisse logides, lihtsalt vajuta minu konto alt logi sisse Facebookiga.  Lisaks saad omale kasutaja luua kasutajanime ja parooliga.

Konto on olemas ja boonuspunktid muudkui kogunevad. Mis siis veel? Ära unusta liitumast meie uudiskirjaga! Seda saad teha siin samas lehel kui veidi alla poole kerid. Tunned, et sina seda spämmi ei taha ja uudiskirjad on sulle tüütud? Hea küll, ära siis liitu. Aga luba ma räägin sulle, millest sa sel juhul ilma jääd.

1. Igakuisest uudiskirja sooduskoodist (need on koodid, millega saad suurimat võimalikku allahindlust toodetelt)
2. Ei ole sul ka kiireimat infot käimasolevate kampaaniate, uute toodete ega muu huvitava kohta. Mõnda eriti magusat pala jagame vaid uudiskirjaga liitujate vahel!
3. Jääd ilma päris inimeste tagasisidest toodete kohta.

Kui sul puudub Facebooki või Instagrami konto, kus meie tegemisi jälgida saab, on uudiskirjaga liitumine hea lahendus. Uudiskirjas kajastame sarnast infot, mis meie sotsiaalmeedias, kuid aeg-ajalt veelgi paremat! Meie kedagi kinni ei hoida ning kui peale liitumist tunned, et meie tegemised ei ole siiski sulle meelt mööda, saad alati uudiskirjaga liitumise tühistada! 

Hakkasid oma otsuses mitteliitumise kohta juba kahtlema? No parem oleks, liitu ruttu ära ja ole kõigega kursis ning jää huviga juba ootama! Et asi lihtsamaks teha oleme sulle liitumisevormi kohe siia valmis pannud ning sa ei pea seda mööda lehte taga ajama.  

Ja meil on tõepoolest niiii hea meel, kui meiega liitud! ❤️ Loodame väga, et meie koostöö sujub ladusalt ning sinu kodu saab täiendust kvaliteetsete ilutoodetega ning aitame sul ka keskkonnasäätlikumaid valikuid teha! 

Hästi rõõmsaks teeb meid ka see, kui peale toodete kasutamist meile nende kohta ka ausat tagasisidet annad. Selle võid saata meile meilile info@ebeauty.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti. 

Vahvat säästmist ning tellimusteni!

Registreeru

Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie privaatsuspoliitika lingil.