EBeauty | Tipptasemel ilutooted maailmategijatelt

Nädalapakkumine - Tonymoly I'm Charcoal näomask 1=2

Privaatsus

EBeauty.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse. Pangamakseid puudutavad kliendiandmed ja kogutud andmed töötleb ESTO AS. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Andmekaitse

Krüpteeritud (SSL) andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka JUGE OÜ’l puudub neile juurdepääs. Andmed edastatakse oste ESTO AS’i loodud süsteemi.

Andmete töötlemine ja kustutamine

Kliendiandmeid on võimalik eemaldada kui kirjutate meile info@ebeauty.ee e-mailile ja seejärel saame eemaldada kõik Teie kohta käivad kliendiandmed.

Registreeru

Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie privaatsuspoliitika lingil.


Liitu uudiskirjaga ning saad sooduskoodi oma esimesele ostule!
     
    close-link