Tagastamine


14-päevane tagastamisõigus ei kehti avatud pakendiga toodete puhul!

Ostjal on 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist õigus kaup tagastada või ringi vahetada. Kauba tagastamiseks palume saata meile e-mail aadressile: info@ebeauty.ee ja anda teada tagastamise põhjus. 

Kui pakk on tellitud SmartPostiga, siis võib tagastada kauba sama uksekoodiga 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest. Kauba tagastamine SmartPostiga on tasuta. Kuna Smartpost saadab meile tagastatud pakid kord nädalas, siis tagastame raha niipea kui paki kätte saame, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kauba võib tagastada SmartPOSTi, Omniva ja DPD pakiautomaati. Sel juhul valida kättetoimetamise sihtkohaks Tallinn Magistrali keskus. Tel: +372 52 78 368. 

Kompenseerime tagastamiskulu, juhul kui kaup on tellitud transpordi liigiga, millega ei ole võimalik kaupa tagastada meile. Tagastame raha 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist või postitame uue toote. Tagastades kogu tellimuse, tagastame ka postikulu. Tagastatavale pakile palume lisada kindlasti ka saateleht ehk arve! NB! Kaup(ad) peavad olema uued ja kasutamata ning olemasolul koos pakendi ja originaalsiltidega. Kui kaup on nõuetele mittevastav, ehk kantud, määrdunud, avatud või rikutud, siis see tagastamisele ega ümbervahetamisele ei kuulu!