Meist

EBeauty alustas tegutsemist 2018. aastal. Aastate jooksul on meil olnud väiksemaid pop-up poode erinevates suuremates kaubanduskeskustes ning üks suur esinduskauplus Nordic Beauty Concept, mis asus T1 Mall of Tallinn 1. korrusel. Tänaseks oleme esinduskaupluse sulgenud ning tegutseme ainult e-poena! Sellest hoolimata saab tehtud tellimused tasuta kiirelt ja mugavalt kätte T1 keskuses asuvast hoiukapist! Selle leiad 1. korruselt Terranova kaupluse vastast!

Meie kaubavalikust leiad tipptasemel tooteid maailma ilutegijatelt!

Suure kaubavalikuga on esindatud Korea kultusbränd Tonymoly, mis tuntud oma loominguliste pakendite tõttu. Korea brändidest leiad veel kvaliteetseid maske pakkuva Kocostari ning Beauugreeni. Luksuslikku ning elegantset, paljude imeliste omadustega viigikaktuse seemneõli sisaldav Huxley muudab su ilurutiini tõeliselt nauditavaks!  

Toetame omalt poolt ka jätkusuutlikku eluviisi. LastObject on bränd, mis keskendub igapäevaselt kasutatavatele ühekordsetele toodetele alternatiivide leidmist. Nüüdseks on müügil LastSwab - korduvkasutatavad vatitikud; LastRound - korduvkasutatavad vatipadjad ning LastTissue - korduvkasutatavad taskurätid! 
Suurepärane leiutis Makeup Eraser korduvkasutatava meigieemalduslapiga saab ükskõik millise meigi eemaldada vaid veega! Ühtegi puhastusvahendit kasutama ei pea!
Chilly's
termospudelid on suurepäraseks kaaslaseks igal ajal. Nad hoiavad mistahes joogi külmana 24 tundi ning kuumana 12 tundi olenemata välistemperatuurist! Täielik must-have suvise palavusega! Saadaval on ka toidutermosed.