EBeauty | Tipptasemel ilutooted maailmategijatelt

Oleme suvepuhkusel! Tellimine selleks ajaks peatatud! Tule varsti tagasi! :)

Müügitingimused

*Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad Ebeauty.ee veebilehe klientide (edaspidi Ostja) ja JUGE OÜ (edaspidi EBeauty.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad EBeauty.ee veebilehe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. EBeauty.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse EBeauty.ee veebilehel.

*Hinnad

Kõik hinnad EBeauty.ee veebilehel sisaldavad käibemaksu 20%.

*Maksed ja valuuta

EBeauty.ee keskkond võtab vastu euro valuuta makseid. Makseid saab tasuda kas ettemaksena- esitatud arve alusel, ja/või läbi pangalingi koostatud tellimuse alusel. Pangalingi alusel teostatud tehingud ja kogutud andmed töötleb ESTO AS.

*Tellimuse vormistamine

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile. Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 59€ on kauba kohaletoimetamine Eesti piires tasuta. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „esita tellimus“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tooted postitame pärast arve tasumist või kuni 7 tööpäeva jooksul.

*Müügilepingu jõustumine

Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „esita tellimus”. Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud JUGE OÜ arveldusarvele.

*Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset arve tasumist) komplekteerib EBeauty.ee tellimuse esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul ning annab selle üle kohaletoimetamiseks EBeauty.ee logistikapartneritele. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib EBeauty.ee klienditugi Ostjaga kokku sobiva tarneaja. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed. Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Ostjale kauba maksumus. EBeauty.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida EBeauty.ee ei saanud mõjutada või ette näha. Juhul kui tooted on laost otsa saanud on valitud toodetel lubatud järeltellimused – infot sellekohta kuvatakse ostukorvis toote juures. Järeltellimustega toodete tarneaeg on kuni 2 nädalat. Juhul, kui meist mitteolenevatel põhjustel tarneaeg pikeneb võetakse kliendiga ühendust ning täpsustatakse üle uus tarneaeg. 

*Tagastamisõigus

EBeauty.ee veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata e-kauplusesse tagastada. Kauba tagastamiseks kontakteeruge EBeauty.ee veebilehel klienditeenindusega või saatke taganemisavaldus aadressile info@ebeauty.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele (vt. siia) ei kehti tagastamisõigus toodetele mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu keha-, käte-, juuksehooldus-, nahakosmeetika). Tagastatavad tooted peaksid olema kasutamata ja pakend terve ja kahjustamata. Juhul kui osutub möödapääsmatuks, et Ostja peab kauba enda kulul tagasi saatma, hüvitatakse Ostjale tagastatava kauba maksumus koos saatmiskuluga hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest.

Lisaks ei kehti 14-päevane taganemisõigus kaubale, kui:

-toode on valmistatud arvestades konkreetse Ostja isiklikke vajadusi;
– on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;
-toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest  eraldada;
-toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
-rikke on põhjustanud seadme vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);
-seadet on kasutatud sobimatu voolupingega;
-tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
-tegemist on seadme normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
-seadet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

*Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

Tooteid ei asendata kui:

-toode on valmistatud arvestades konkreetse Ostja isiklikke vajadusi;
-toode on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;
-toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud (kosmeetikatooted jms);
-toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
-rikke on põhjustanud seadme vale kasutamise (juhendi järgimata jätmine);
-toodet on kasutatud sobimatu voolupingega;
-toodet on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
-toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
-toodet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

*Vastutus

EBeauty.ee ja Ostja vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

*Vääramatu jõud

EBeauty.ee ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Ebeauty.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

*Isikuandmete kaitse ja turvalisus

EBeauty.ee veebilehel külastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse. Panga makseid puudutavad kliendiandmed edastate töötlemiseks ESTO AS-ile. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhu l, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

*Pretensioonide esitamise kord

EBeauty.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on EBeauyt.ee kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@ebeauty.ee.

Pretensioonis tuleb ära märkida:

1) Ostja nimi ja kontaktandmed;
2) Kaebuse esitamise kuupäev;
3) Kauba puudus;
4) EBeauty.ee esitatav nõue;
5) Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

EBeauty.ee vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Ostjapoolse pretensiooni kättesaamist. Kui EBeauty.ee’l ei ole võimalik 15 päeva jooksul Ostja pretensioonile vastata, teatatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse. EBeauty.ee ei vastuta Ostja süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi. Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Ostjal õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Ostjale põhjendamatuid ebamugavusi, on Ostjal õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist. Kohtuvälise lahendi leidja internetipõhiste tarbijavaidluste lahendamisel vastavalt Euroopa parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele 524/2013: vajuta siia. Kui ostja ja EBeauty.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. 

Registreeru

Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie privaatsuspoliitika lingil.